کنتاکتورهای فشار متوسط
ژانویه 15, 2017
ریکلوزرهای فشار متوسط
ژانویه 15, 2017

موفق‌ترین و پرفروش‌ترین سکسیونر تولید شده در جهان جهت استفاده در فضاهای داخلی، خارجی و زیرزمینی تا ولتاژ ۴۵ کیلوولت

بدلیل عمر طولانی، قابلیتها و صحت عملکرد، سکسیونرهای ABB رتبه اول فروش این محصولات را در جهان دارا می‌باشند. سکسیونرهای فضای آزاد با سیستم مکانیکی فوق‌العاده خود قابلیت کارکرد در شرایط بسیار سخت با هر نوع پوزیشنی را دارند و می‌توانند بصورت دستی یا از راه دور زیر بار قطع شوند.

سکسیونر GSec

سکسيونر GSec نسل جدید سکسیونرهای تابلویی ساخت ABB بوده که همچون محصول قبل از خود (SFG)، از نوع گازی قابل قطع زیر بار بوده و داراي سه وضعيت عملکردي Close, Open و Earth است. سکسیونر مذکور در دو نوع قابل قطع و فيوزدار قابل ارائه بوده و تابلوی کمپکت جدید UniSec بر مبنای این سکسیونر شکل گرفته است. سکسيونر مذکور از دوام و قابليت اطمينان بسيار بالايي برخوردار بوده و به هيچ نوع عمليات تعمير و نگهداري در طول دوران بهره‌برداري نياز ندارد (Full Maintenance Free). سکسيونر داراي ضريب اطمينان بسيار بالا و فاقد هرگونه جرقه در حين عمل قطع و وصل بوده و تعداد دفعات قطع و وصل آن ۱۰,۰۰۰ سيکل Open/Close و ۲,۰۰۰ سيکل Open/Earth است. سکسيونر داراي مقسم خازني داخلي بوده و نيازي به مقره خازني وجود ندارد. سکسيونر با ملحقات کامل شامل اينترلاک مرکزي، نشان دهنده ولتاژ، کلاهک هاي عايقي بالا و پايين و دسته فرمان عرضه مي گردد. یکی از مزایای سکسیونر مذکور نسبت به نوع قبلی، افزایش فاصله بین فازها از ۲۱۰mm به ۲۳۰mm بوده که این موضوع باعث حذف اغلب از قطعات عایقی و افزایش ضریب اطمینان تابلو خواهد گردید. همچنین تطابق سکسیونر با دژنگتور پایین دست (در سلول های دژنگتوری) نیز ساده تر و راحت تر انجام می پذیرد.

ملحقات قابل سفارش:
• مکانیزم فرمان موتوری
• کنتاکت های کمکی
• بوبین قطع جهت سکسیونر فیوزدار

سکسیونر SFG

سکسيونر گازي SFG داراي سه وضعيت عملکردي Open، Close و Earth بوده در دو نوع قابل قطع و فيوزدار قابل ارائه است. سکسيونر مذکور از دوام و قابليت اطمينان بسيار بالايي برخوردار بوده و به هيچ نوع عمليات تعمير و نگهداري در طول دوران بهره‌برداري نياز ندارد (Full Maintenance Free ). سکسيونر داراي ضريب اطمينان بسيار بالا و فاقد هرگونه جرقه در حين عمل قطع و وصل بوده و  تعداد دفعات قطع و وصل آن ۱۰,۰۰۰ سيکل Open/Close و ۲,۰۰۰ سيکل Open/Earth است. سکسيونر داراي مقسم خازني داخلي بوده و نيازي به مقره خازني وجود ندارد. سکسيونر با ملحقات کامل شامل اينترلاک مرکزي، نشان دهنده ولتاژ، کلاهک هاي عايقي بالا و پايين و دسته فرمان عرضه مي گردد.

ملحقات قابل سفارش:

  • مکانیزم فرمان موتوری
  • کنتاکت های کمکی
  • بوبین قطع جهت سکسیونر فیوزدار

 
در ABB ببینید