درباره ما:

شرکت پارمین صنعت پویا با هدف ارائه محصولات با کیفیت و با استاندارد روز دنیا به صنایع مختلف اعم از نفت،گاز ، پتروشیمی ، مس، فولاد، سیمان، آب و فاضلاب و سایر صنایع مادر تخصصی کشور، فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی مهندسی و جذب پرسنل زبده ، مجرب و با انگیزه، با محوریت تامین کالاها و نیازهای اساسی بخش برق صنایع و پروژه های مهم کشور گام در راهی مهم و پر مسئولیت نهاده است.
شرکت پارمین صنعت پویا همواره کوشیده است که با استفاده از تجربیات سالها فعالیت در پروژه های بزرگ و ملی کشور از یکسو و از سوی دیگر برقراری ارتباط موثر و مداوم و دریافت خدمات مهندسی ،فنی، انتقال دانش و بروز نگهداشتن اطلاعات همگام با شرکتهای معتبر دنیا نظیر ABB نسبت به ارائه خدمات به کارفرمایان اقدام نماید. از این رو سالها سابقه همکاری مستقیم و بدون واسطه این شرکت با شرکت های بزرگ دنیا این امتیاز را برای کارفرمایان ایجاد میکند تا کالای خود را طبق آخرین استانداردها ، با بالاترین کیفیت،‌ مناسبترین قیمت و کمترین زمان ممکن دریافت نمایند.

وظایف ما

شرکت پارمین صنعت پویا با هدف ارائه محصولات با کیفیت و با استاندارد روز دنیا فعالیت خود را آغاز نمود.

محصولات با کیفیت و استاندارد صنایع مختلف
ارائه محصولات با کیفیت و با استاندارد روز دنیا به صنایع مختلف اعم از نفت،گاز ، پتروشیمی ، مس، فولاد، سیمان، آب و فاضلاب و سایر صنایع مادر تخصصی کشور
تامین کالاها و نیازهای اساسی بخش برق
این شرکت با بهره گیری از دانش فنی مهندسی و جذب پرسنل زبده ، مجرب و با انگیزه، با محوریت تامین کالاها و نیازهای اساسی بخش برق صنایع و پروژه های مهم کشور گام در راهی مهم و پر مسئولیت نهاده است.